PeopleCity – це CRM-система, яка дозволяє швидко опрацьовувати запити мешканців міста і невідкладно реагувати на проблеми. Система автоматично передає задачі відповідальним особам, що сприяє ефективній роботі муніципалітету.


Це також система сповіщення, яка дозволяє надсилати повідомлення обраним категоріям людей за допомогою електронних повідомлень, push-повідомлень, sms-повідомлень та аудіо-повідомлень.


PeopleCity пропонує робочі інструменти, покликані допомагати заощаджувати час та оптимізувати роботу муніципалітету: форми управління запасами, муніципальними службами, проектами тощо.

Зустрінемось у Львові

14-15 вересня


Форум 451 ° E - це два дні, чотири теми, шість країн, десять спікерів і приблизно двісті учасників. Наша мета - ознайомитися з досвідом впровадження Smart City в інших містах світу та розпочати розробку концепції Львів Smart City. Більше інформації >


День 1: Планета Кіно (ТЦ «Форум Львів», вул.Під Дубом, 7б)
День 2: SoftServe (вул.Садова, 2д)


Щоб запланувати зустріч, заповніть форму будь ласка.

Міста для людей

Для працівників муніципалітету

Для мешканців


  • Мрієте про ефективну взаємодію між міською владою та мешканцями міста? 
  • Прагнете налагодити злагоджену роботу працівників муніципалітету? 
  • Вірите, що можна досягти ситуації, коли більшість мешканців задоволена і не має нарікань щодо процесів, які відбуваються в місті? 

Все це і навіть більше можливо... з PeopleCity!

Див. Запрошення

14 вересня 2018 року о 16:30

Ресторан Маестро (другий поверх) | вул. Лазнева 3а, Львів | Подивіться на карту >


PeopleCity – це система, яка дозволяє кожному мешканцю або територіальній громаді надсилати повідомлення до органу міської влади за допомогою зручних онлайн форм та використовуючи будь-який інструмент зв’язку: мобільний телефон, планшет, комп’ютер. Особа, яка надсилає запит, має змогу слідкувати за станом його розгляду в режимі реального часу.


Якщо вирішення питання потребує особистої зустрічі з працівником муніципалітету, мешканець міста може записатися на прийом, використовуючи PeopleCity. Більше не потрібно стояти в чергах, сподіваючись встигнути до потрібного кабінету в прийомні години чиновника.​

PeopleCity – це вибір кожного сучасного міста!​Зв'яжіться з нами:


Багатофункціональна платформа, яка працює в режимі реального часу, використовуючи сучасну технологію публічного цифрового каналу.


CRM-система, яка допомагає розподіляти роботу між працівниками муніципалітету.


Швидкий та простий канал комунікації, покликаний налагодити співпрацю між органами міської влади та мешканцями міста.


Портал послуг для всіх мешканців міста.


Набір сучасних інструментів, корисних для кожного мешканця міста: кнопок тривоги, вуличних знаків, інформаційних стендів, рекламних площ, веб-сайтів та інших.